Terminale mobilne są urządzeniami, które znakomicie sprawdzają się zarówno w sektorze detalicznym, biurach informacji publicznej, firmach logistycznych, jak i flotach mobilnych. Cechują się one niezwykłą funkcjonalnością, a jednocześnie prostotą obsługi. Proponujemy niezwykle profesjonalne rozwiązania, które zautomatyzują organizację przedsiębiorstwa, przyspieszą przepływ towarów, a także usprawnią kontrolę między dostawami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą terminali.

Terminale Motorola oferowane przez naszą firmę charakteryzują się czytelnym wyświetlaczem, precyzyjną nawigacją za pomocą dotyku oraz wysokiej jakości skanerami kodów kreskowych (laserowe, cyfrowe i obrazkowe). Terminale posiadają wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty. Są odporne na wielokrotne upadki, na pył i wodę, co potwierdzone jest odpowiednimi zaświadczeniami. W zestawach dostarczamy wszelkie akcesoria do terminali Motorola, takie jak ładowarki, uchwyty, stacje dokujące, czytniki kart, ochraniacze, które pozwalają na łatwiejsze i bezpieczniejsze użytkowanie urządzeń. Praca na terminalu Motorola jest łatwa, intuicyjna, a system operacyjny zastosowany w urządzeniach pozwala na pełniejsze wykorzystanie wszelkich jego funkcji.

Terminale Motorola to doskonały sposób, aby zwiększyć wydajność pracowników, a także zoptymalizować procesy zachodzące w firmie. Inwestycja w technologie mobilne wpłynie także na satysfakcję Klientów, czego bezpośrednim odzwierciedleniem będą wyższe zyski finansowe. Wyposażenie kadry pracowniczej w takie urządzenia pozwoli zautomatyzować ich pracę, a także umożliwić im sposobność nowoczesnej komunikacji. Od tej pory, sprawna i skuteczna organizacja działań będzie możliwa niezależnie od miejsca pobytu. Posiadanie mobilnych technologii to także gwarancja dynamicznego rozwoju biznesu. Nie sposób wymienić wszystkich możliwości, jakie dają terminale. Jedna z nich przejawia się w uzyskaniu maksymalnej wydajności pracy. Jest to niezwykle istotna kwestia szczególnie w przypadku pracowników terenowych, którzy np. otrzymując określone zadania, nie muszą udawać się do siedziby firmy celem ustalenia szczegółów zlecenia. Wszystkie wytyczne otrzymują na wyświetlaczu terminala - dzięki łączności bezprzewodowej. Wykorzystując jej walory eliminuje się konieczność ponoszenia kosztów związanych z wykonaniem połączenia telefonicznego za pomocą komórek i smartfonów. Nie tylko oszczędzany jest czas, ale również pieniądze. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi charakterystykami oferowanych urządzeń mobilnych, w których opisujemy pozostałe ich funkcje.