WMS

HIT-Kody Kreskowe oferuje systemy magazynowe zapewniające odpowiednią widoczność, współpracę i szybkość, aby zagwarantować stały przepływ towarów od surowców do gotowych produktów trafiających w ręce konsumentów. Z naszą pomocą wiele wiodących na świecie firm utrzymuje przewagę nad konkurencją szybciej docierając na rynek - z magazynu do domu klienta; optymalizując inwentarz w czasie rzeczywistym; stosując system magazynowy w handlu wielokanałowym - zawsze i wszędzie; oraz poprawiając obsługę klienta i produktywność personelu, aby zmaksymalizować zyski swojego przedsiębiorstwa.

Branże:

Każda branża jest inna, a nasze rozwiązania zostały stworzone, aby sprostać coraz bardziej złożonym wymaganiom łańcucha dostaw, wyzwaniom związanym z operacjami sklepowymi, zarządzaniem personelem firmy oraz stale zmieniającym się światem handlu wielokanałowego. Wstępnie konfigurujemy nasze rozwiązania dla poszczególnych branży, aby pomóc w zmniejszeniu całkowitego kosztu posiadania. Co więcej, nasza profesjonalna organizacja usługowa posiadająca specjalistyczną wiedzę branżową pomoże Ci w implementacji rozwiązań potrzebnych do zwiększenia dochodów, redukcji kosztów i stworzenia przewagi konkurencyjnej. RedPrairie z dumą oferuje rozwiązania o unikalnych możliwościach, aby pomóc firmom sprostać wyzwaniom stawianym każdego dnia przez następujące branże:

Korzyści:

Tworzymy rozwiązania technologiczne, które mogą obsłużyć cały Twój łańcuch dostaw. Przy pomocy dostosowanych do klienta rozwiązań, takich jak system WMS, wspomagających operacje kierowane przez zapotrzebowanie, pomożemy Ci:

WMS

Usługi Warehouse Management System

Prowadzimy pełne wsparcie implementacyjne, serwisowe oraz rozwojowe systemów JDA RedPrairie (Dispatcher oraz Discrete). Wśród naszych Klientów znajduje się duża liczba firma z branży 3PL, produkcyjnych, dystrybucyjnych. Prowadzimy 24godzinne wsparcie Klienta. Pracujemy zarówno w biurach zlokalizowanych w Polsce oraz w lokalizacjach w całej Europie.

Klienci wspierani przez HKK

 Obecnie zarządzanie magazynem to już nie tylko składowanie. Chodzi o ruch towarów - przepływ, przeładunek bezpośredni, precyzyjność dostaw (just-in-time) oraz eliminację niedoborów. Chodzi o zwiększenie produktywności inwentarza i pracowników. Wymaga to nowych narzędzi wspierających widoczność, elastyczność i kontrolę. Zarządzanie Magazynem RedPrairie zapewnia większą kontrolę i widoczność na każdym etapie procesu - dla wszystkich kanałów, obszarów, procesów i lokacji. Pozwala na wykrycie zapotrzebowania na poziomie sklepu oraz obliczenie poziomów inwentarza i koordynację w czasie na przestrzeni całego łańcucha dostaw, aby zredukować błędy prognozowania i zapasy bezpieczeństwa. Pozwala to obniżyć koszty oraz straty, poprawiając dostępność produktów. Zarządzanie Magazynem to najlepszy sposób na lepsze zarządzanie inwentarzem - od dostawców zaczynając, na konsumentach kończąc.

Wśród Klientów korzystających z naszych rozwiązań w Polsce i regionie Europy Wschodniej odnajdziemy:

Procan Raben Ceva MeFa Ciech Hendi CMC Jantoń Universal Model